Každé řešení má svůj problém

Originální název: Jede Lösung hat ein Problem

Ikar - 2009
ISBN: 978-80-249-1195-3

Ikar (2009) 978-80-249-1195-3 256

Co by stalo, kdyby se vaše rodina, přátelé a známí dozvěděli, co si o nich skutečně myslíte... Gerri plánuje spáchat sebevraždu, ale předtím ještě napíše dopisy na rozloučenou spoustě příbuzných a známých -- a nezachází v nich s pravdou právě v rukavičkách. Shodou okolností jí ale sebevražedný plán nevyjde - a Gerriin život se ze dne na den stane opravdu napínavým dobrodružstvím. Neboť není snadné vypořádat se se svými blízkými, když vědí, co si o nich skutečně myslíte! (Založil/a: Galeana)

Adele
  10. 4. 2014, 22:59
Knížka je dobře čtivá, některé pasáže jsou dle mě trochu přitažené za vlasy, ale dost možná to tak v některých vztazích chodí.
stepuli
  18. 2. 2014, 19:02
U knížky jsem se dost pobavila. Občas je dobré pročistit vzduch a s blízkými si to vyříkat. A jak je vidět, může to dopadnout i dobře.
MiriamBlahova
  15. 11. 2016, 10:14
Příjemné počteníčko! Žádná složitá četba, ideální volba pro odreagování, příjemný sloh, přijatelná zápletka, kopa humorných scén... Knihu jsem si pořídila už dávno, ale bylo spoustu novinek a bestsellerů, které mě uchvátily dřív. Jsem ráda, že jsem se k sebevražedným plánům Gerri konečně dostala, zpříjemnilo mi to pár pochmurných listopadových dní.
Galeana
  5. 6. 2011, 17:31
Hezké letní čtění. Má zajímavý nápad, i když by se dala vytknout inspirace červenou knihovnou (občas ji ale snesu :)). Kniha mi výborně sedla, jen mám takový pocit, že jí to trochu překazil překlad.
misule27
  23. 1. 2013, 21:53
Tato kniha byla jiná, než jsem očekávala- byla ještě lepší. Jedná se o jednoduché čtení, vhodné pro chvilku volna :) všem doporučuji.