Země stínů

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

Fragment - 2006
ISBN: 80-253-0293-8

Fragment (2006) 80-253-0293-8 148

Závěrečná kniha třídílné série Deltora II.

Lief, Barda a Jasmína už mají dvě části Pirranské píšťaly. Teď musejí na elbaitovém ostrově Keras získat i tu poslední. Píšťala je pro ně jedinou nadějí, jak zachránit tisíce Deltoranů zotročených v Zemi stínů. Píšťala je údajně to jediné, čeho se Pán stínů obává na svém vlastním území.
Ale podaří se Píšťalu opět složit dohromady? A pokud ano, bud její dávná síla stále působit proti zlým kouzlům Nepřítele? Nebo naši společníci míří do pasti? I když jsou plni pochyb, jedno vědí jistě - ať se stane cokoli, jejich putování nutně skončí v temnotách Země stínů.

Pro čtenáře od 14 let.

Shax
  28. 10. 2011, 23:27
Deltora...Jedna z mých oblíbených sérií. Miluji ji. Bavilo mě s Liefem, Jasmínou a Bardou prožívat neskutečná dobrodružství a jásat nad každým poraženým zlem.
Tamaruška
  4. 8. 2015, 11:52
Druhá série knih pro mě byla malým zklamáním a konkrétně tento díl byl nejslabší ze všech. Zemi stínů jsem si zprvu představovala jinak. I tak ale nemohu říct, že bych se u knih nudila. Všechny jsem zmákla za den a s chutí se k nim vracím :)