Ostrov přeludů

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

Fragment - 2006
ISBN: 80-253-0292-X

Fragment (2006) 80-253-0292-X 144

Druhá kniha třídílné série Deltora II.

Lief, Barda a Jasmína zoufale pátrají po třech částech proslulé Pirranské píšťaly, která je jejich jedinou nadějí na záchranu tisíců Deltoranů vězněných ukrutným Pánem stínů. Už si museli vybojovat první část Píšťaly. Teď se pokusí najít tu druhou.
Zatímco se jejich drazí, kteří zůstali v Del, snaží přežít v houstnoucí síti pomluv, nedůvěry a zrádců, společníci míří dál k tajuplnému ostrovu Auronů. Dostali varování, že tam na ně číhají hrozná nebezpečí. Ale jsou věci, na které se zkrátka připravit nelze.

Pro čtenáře od 14 let.

Veve721
  10. 2. 2016, 19:05
Tento díl jsem si spolu s prvním koupila ještě jako malá v lázních a skvěle se mi to četlo. Možná je to pro děti trooošičku strašidelnější, ale rozhodně chytlavé. Jenom na můj vkus trochu moc krátké. Člověk se ani nerozkouká a už je konec. Radši bych všechny tři díly spojila do jednoho. Rozhodně bych potom přidala hvězdičku. ;)