Fotbalový deník Jaromíra Bosáka 2008

Fotbalový deník Jaromíra Bosáka 2008 Originální název: Fotbalový deník Jaromíra Bosáka 2008

Eminent - 2008
ISBN: 978-80-7281-359-9

Eminent (2008) 978-80-7281-359-9 160

Poprvé v životě jsem psal knížku o akci, které jsem nebyl přímo účasten. Po čtrnácti letech jsem měl sudé léto alespoň trochu volnější, neboť mistrovství Evropy vysílala jiná televizní stanice než moje mateřská ČT. Popravdě, představa toho, že si budu velké zápasy užívat jako divák, často s kamarády u žejdlíku dobrého piva, nebyla úplně špatná. Pohled z domova je totiž diametrálně odlišný od toho z komentátorského postu. Alespoň se člověk lépe vyrovnává s neúspěchem českého týmu. Zažil jsem ho na MS 2006 a není to zrovna novinářská radost. Doma se to lépe skousne. Jestli se vám bude dobře kousat i tento deník, to nevím, ale přál bych si to. Je to trochu jiný pohled na velký fotbalový turnaj a třeba se na něčem shodneme. Tak hezké počtení. (Založil/a: borghi)