Schůzka v Paříži

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Knižní klub - 2010
ISBN: 978-80-242-2769-6

Knižní klub (2010) 978-80-242-2769-6 304

Sportovního agenta a příležitostného vyšetřovatele Myrona Bolitara (čeští čtenáři se s ním už mohli seznámit v románu Podrazák) kontaktuje z Paříže jeho bývalá přítelkyně Terese Collinsová, kdysi populární a známá moderátorka, která se osm let skrývala před celým světem. Požádá ho, aby za ní okamžitě přicestoval do Evropy. Krátce poté, co Bolitar přilétá do Francie, je Teresin manžel, reportér CNN, nalezen mrtvý a Bolitar přinucen spolupracovat s francouzskou policií. Octne se na stopě vraha, ale po přestřelce s ním Bolitara někdo unese a případ je ututlán. Ne však pro Bolitara – tím spíš, že vše nějak souvisí s dávnou tragickou smrtí Teresiny jediné dcery Miriam. Ta je totiž možná stále naživu… Další vynikající příběh z pera Harlana Cobena, brilantního tvůrce neotřelých zápletek, vtipných dialogů, vyhrocených akčních scén (do nichž se tentokrát zapletou i příslušníci tajných zpravodajských služeb) a nečekaných dějových zvratů.

Rames
  29. 1. 2013, 17:06
Pár vtipných poznámek zapůsobí na každého a dokáží s průměrného čtení udělat zábavu.

Chybělo jí pár zubů. Ve vlasech měla několik zbytečných stužek jako Madonna v době, kdy zpívala "Starlight", a make-up si podle všeho nanesla paintballovou zbraní v temné komoře.
"Podívejme," oslovila Wina."Ty jsi ale fešák,viď?"
"Ano,"souhlasil Win."To jsem."
Adas
  5. 2. 2013, 13:26
Nebylo by špatné vydat všechny ostatní příběhy z řady, a ne jen ten první a pak ten prakticky poslední.
CheG
  13. 11. 2011, 10:17
Čtení lehké a oddychové, ale jinak také průměrné až podprůměrné. Nebo lépe: hodně nepovedené. Ty "neotřelé zápletky brilantního tvůrce" dost skřípaly, některá místa mi přišla skoro až trapná...ale dočetl jsem až do konce, hurá! :) Kniha by si taky zasloužila mnohem lepší redakci českého překladu, bylo tam celkem dost překlepů, který při čtení otravujou...V Knižním klubu to před vydáním zřejmě nikdo nečet, a možná i to svědčí o kvalitě tý knihy :( Dávám 40%