Stopa

Stopa Originální název: Trace

Knižní klub - 2006
ISBN: 80-242-1593-4

Knižní klub (2006) 80-242-1593-4 413

Kay Scarpettová je nečekaně pozvána do Richmondu, odkud musela před pěti lety za nepříliš důstojných okolností odejít. Nový, nedávno jmenovaný virginský hlavní soudní lékař ji žádá o pomoc při objasňování záhadného úmrtí čtrnáctiletého děvčete. Okamžitě po příchodu na své bývalé pracoviště však Scarpettová zjistí, že celá věc je mnohem složitější. Navíc zažívá zklamání a šok, neboť instituci, kterou kdysi sama vybudovala, nachází v žalostném stavu. Nový šéf je intrikánský alibista podléhající politickým tlakům, vyšetřování komplikuje i FBI, richmondská policie zatím neprovedla ani nejzákladnější úkony, prostě je třeba začít úplně znovu a pozvolna rozplétat síť zdánlivě spolu nesouvisejících skutečností. K nim patří případ, který v jiné části Spojených států současně řeší Benton Wesley a neteř Scarpettové Lucy.

Pend
  2. 11. 2013, 11:09
13. kniha se Scarpettovou. Tentokrát se osudy hlavních hrdinů odehrávají odděleně, Scapettová vyšetřuje s Marinem, Lucy pořád někde jezdí či lítá a Benton se v Aspenu snaží dát dohromady jednu ženu.
V rámci série určitě jeden z těch lepších dílů.
zichisek
  12. 10. 2011, 8:59
Kniha byla celkem zajímavá i zajímavý příběh a zápletka,ale ten konec mě naprosto zklamal.Čekala jsem od něj víc.