Originální název: Bez slitování

Klub Julese Vernea - 2013
ISBN: 80-85892-67-7

Klub Julese Vernea (2013) 80-85892-67-7 360
Klub Julese Vernea (2003) 80-85892-67-7 360

"Bakly... postrach gladiátorů a všech profesionálních bojovníků bez rozdílu. Sám sobě noční můrou; v noci se probouzí na potem zbrocené posteli, lidi dělí na ty, co mu stojí v cestě a ty ostatní. Krvavé dluhy minulosti splácí penězi; potřebuje jich hodně a nejlépe hned. Nechává se najímat na špinavou práci a jeho poslední zakázka kupodivu vypadá jednodušeji než ty předešlé. První zdání samozřejmě klame. Bakly se krvavou skrumáží probíjí jako ozubená koule řemdihu, zbraně, kterou tak mistrně ovládá. Nemá slitování s nikým, ani sám se sebou..." (Založil/a: Wersher)

Cermag
  1. 12. 2015, 9:23
S hlavním hrdinou jsem se příliš nesžil a jeho myšlenkové pochody taky nebyl moc můj šálek kávy. Konec byl rychlý, místy zamotaný a s příliš velkými zvraty. Nicméně stále čitelné a jako odpočinková kniha příjemné.

Četl jsem současně "Líheň" a tam mě příběh vtáhl mnohem více, možná jsem tím byl ovlivněn při hodnocení Baklyho.
LuKiss
  27. 3. 2014, 21:46
Bakly byl docela sympaťák, bohužel mě jeho evoluce myšlení nenadchla a v závěru mi to k jeho obrovitému tělu prostě nešlo... Tudíž jsem mým prvním Žambochem , nechci říct úplně zklamaný, ale neskáču kuli tomu do patra. Příběh i celkově promyšlenej, bohužel sem měl při čtení pár posledních kapitol pocit, že ho spíš sleduju z rychlíku. Jsem zvyklej na humornější černý humor a krvavější scény, od sekery a hvězdy arény sem asi prostě očekával více.