Brána stínů

Poprvé vydáno celosvětově: 2003

Fragment - 2007
ISBN: 978-80-253-0398-6

Fragment (2007) 978-80-253-0398-6 188

Druhá kniha čtyřdílné série Deltora III.

Čtyři sestry, ohavná stvoření Pána stínů, tráví Deltoru a snaží se umořit její lid hlady. Lief, Barda a Jasmína už našli a zničili první Sestru. Teď musejí najít tu druhou, skrytou v horách, které hraničí se samotnou Zemí stínů. A vědí, že jim v tom může pomoci jen elbaitový drak.
Pán stínů už ví o jejich výpravě. Hluboko v Zemi stínů chystá jejich zkázu. Společníci musí čelit skrytým nepřátelům a jejich lstem na cestě za Severní sestrou a jejím hrozným strážcem, ukrytým v děsivém místě zvaném Brána stínů.

Pro čtenáře od 14 let.

Shax
  20. 1. 2013, 22:44
Deltora...Jedna z mých oblíbených sérií. Miluji ji. Bavilo mě s Liefem, Jasmínou a Bardou prožívat neskutečná dobrodružství a jásat nad každým poraženým zlem.
Tamaruška
  4. 8. 2015, 11:54
Třetí série byla úžasná, po druhé sérii velmi příjemné překvapení. A Brána stínů byla naprostá bomba! Každá strana byla plná napětí, chvílemi mě až mrazilo. PARÁDA!