Dost bylo kokotů

Dost bylo kokotů Originální název: Asshole No More

Československý spisovatel - 2010
ISBN: 978-80-87391-17-4

Československý spisovatel (2010) 978-80-87391-17-4 167

Kokotismus je stejně zhoubný jako alkoholismus nebo drogová závislost. Postihuje podstatnou část populace – a přitom většina kokotů ani v nejmenším netuší, že jsou kokoty! Naše příručka vám pomůže kokotismus rozpoznat a v lepším případě i vyléčit. (Založil/a: borghi)

#vztahy

whack
  21. 12. 2015, 17:10
Nejde o žiadnu zmysluplnejšiu kritiku spoločnosti, ale iba o takú srandu. V podstate všetci sme kokoti. Nič nové. Niektoré časti boli pre mňa úplne nezaujímavé, ale pri niektorých som sa aj pousmial. Boli to hlavne kapitoly „Byrokratický kokot“ a „Když kokoti ovládnou byznys“. Průmysl, obchod a bankovnictví jsou tři oblasti, které přitahují neuvěřitelné množství kokotů. Důvody jsou prosté: kokoti milují peníze, moc a konflikty.
Marselle
  20. 9. 2016, 9:15
Nejsem sice zastáncem takovýchto názvů, které autor ve své knize velice hojně používá, ale dá se říci, že vše co napsal je tvrdá realita dnešní doby. Takto se prostě chová naše moderní společnost, a kdo ví jestli zůstane jen u tohoto.
Název této knihy by mě od koupi odradil, ale s jejím obsahem musím souhlasit.
schumick
  3. 8. 2013, 11:38
Jedna z mála knížek, u které musím jako svoje hodnocení konstatovat pouze to, že jsem ji nedočetl.
Asi jsem kokot, ale rádoby vtipné tlachání na mě neúčinkovalo.
vojtechadamcik
  26. 1. 2011, 19:46
Jojo to je naprosto skvělá knížka. Sice občas až příliš mnoho předlouhých textů o kokotech, ale jinak vcelku zábavné čtení...a dá se i něco zjistit nejen o lidech okolo sebe...
Kafemlejnek
  9. 8. 2013, 8:19
Knížka se ani dočíst nedala a z té půlky co jsem přečetla, jsem se ani jednou nezasmála..tohle opravdu není můj cup of tea
Alfa2013
  23. 1. 2013, 20:46
Docela zábavné čtení pro relaxací, na druhou stranu po jejím přečtení nebo přečtení jejich pokračování, má člověk pocit že na světě už jsou jen kokoti.