Mediální monopol

Mediální monopol
Originální název: Das Medienmonopol - Gedankenkontrolle und Manipulationen der Dunkelmächte

Earth Save - 2009
ISBN: 978-80-86916-09-5

Earth Save (2009) 978-80-86916-09-5 213

Mediální monopol? Něco takového přece neexistuje, namítnou mnozí. Každý novinový stánek je přece důkazem bohaté nabídky, stejně jako více než stovka kanálů moderních satelitních televizí. Tady se najde pro každého něco. Jsou tu zastoupeny všechny možné názory. Skutečně? Nebo je ta pestrost ve skutečnosti jen dobře maskovanou stejností? Jak by se dalo vůbec něco takového dokázat? Došlo už skutečně k mediálnímu monopolu? Na tyto otázky by následující text rád nabídl odpovědi. (Založil/a: borghi)

dalimoni
  5. 2. 2012, 18:19
Velmi zajímavá kniha. Netvrdím, že věřím všem myšlenkám a názorům, které v knize zaznějí, ale autor každopádně (pokud knihu přečtete až do konce) Vás donutí klást si otázky a přemýšlet trošku jinak než nám servírují mainstreamová média. Opravdu doporučuji k přečtení, i když s autorem nebude v hodně věcech pravděpodobně souhlasit, minimálně k zamyšlení Vás "přinutí".