Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte

Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte Originální název: Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte

Grada - 2007
ISBN: 978-80-247-0870-1

Grada (2007) 978-80-247-0870-1 181
Grada (2005)

Nestor české dětské psychologie, renomovaný autor a uznávaný odborník zve rodiče na výpravu do jednoho období lidského života – do doby od narození až do předškolního věku. Rodiče mají možnost krok za krokem sledovat, co se s dítětem v období tohoto překotného psychomotorického vývoje děje, nač mají být připraveni, na co se mohou těšit a na co je třeba dát pozor. Autor vychází ze své výzkumné práce a dlouholeté klinické praxe a s laskavou moudrostí nabízí svou zkušenost všem, kteří chtějí porozumět svému dítěti a dobře je provést první životní etapou až ke vstupu do školy. (Založil/a: xjane)

Iwíček
  8. 12. 2015, 21:23
Zajímavá knížka, která dle mého názoru pomůže každému rodiči v jejich prvních rodičovských krocích. Knihy od pana Matějčka se čtou téměř samy a hodně člověku pomohou v náhledu na problematiku. Můj celý názor si můžete přečíst zde: http://iwikovaknihovna.blogspot.cz/2015/12/zahada-prvnich-6-let-zivota-ditete.html
Rowana
  3. 2. 2012, 14:02
Knížky pana Matějčka mi hodně pomohly na začátku mého nového života s miminkem. Přečetla jsem jich několik a našla odpovědi na spoustu otázek, které mě trápily. Pro nastávající rodiče a rodiče malých dětí vřele doporučuji. Pan Matějček není dogmatický a jeho rady se týkají nejenom výchovy, ale i základní péče - kojení, koupání, atd.