Audrey Hepburnová

ISBN: 80-7341-842-8

BB art (2007) 80-7341-842-8 507
BB art (2006)
BB art (2005)

Talentovaná, laskavá, štědrá a okouzlující - je opravdu těžké říci něco špatného o Audrey Hepburn. A na konci Parisovy precizní biografie se uvědomíte, že jste připraveni utkat se s každým, kdo by si o tom dovolil pochybovat.
Parisova výpověď je ve srovnání s jinými biografiemi Audrey Hepburn rozhodně osobitější. Příčinou toho může být skutečnost, že Paris měl bližší vztah k její rodině a přátelům, ale důvodem je i to, že je velmi dobrý autor, který dokáže najít vhodný poměr mezi osobním detailem a pozorováním.
Paris věnoval Audrey Hepburn biografii chytrou a plnou účasti - přesně takovou si zasloužila. Stojí vysoko nad obvyklými životopisy celebrit a nikdy se nespokojuje jen s reprodukcí toho, co se povídá. Je to od začátku do konce solidní a pečlivý výčet, který dodává kouzlu Audrey možnost zazářit ještě víc.

V roce 2007 vyšla kniha v nakladatelství BB art v kompletu Hvězdy stříbrného plátna: Marilyn Monroe, Audrey Hepburn, Elizabeth Taylor (Založil/a: Vendy)

#film
Barry Paris Barry Paris
*06.02.1948

Ramirez85
  5. 12. 2013, 21:18
Nejlepší biografie o této výjimečné herečce, která je u nás k dostání. Psána poutavě, nebulvární formou, přestože se kromě filmové kariéry věnuje i hereččinu soukromí. Na jejím začátku, při dětství Audrey, jsem měl mrazení v zádech, při jejím konci mi zase ukápla slza. Pro fanoušky povinnost.