Půlnoční zátoka

Půlnoční zátoka Originální název: Bay at Midnight

Ikar - 2006
ISBN: 80-249-0761-5

Ikar (2006) 80-249-0761-5 387

Od té srpnové noci uplynulo už více než čtyřicet let, ale na Juliině životě stejně pořád leží stín toho, jak zemřela její starší sestra Isabel. Vzpomínky a pocit viny ošklivě poznamenaly i její vztah s vlastní dcerou a matkou. A pak nečekaný dopis od někoho z její minulosti znovu otevře otázku, co se tu noc skutečně stalo, a ta vede k dalším a dalším. Jaký podíl na tragických událostech měla Julie sama a jaké drtivé tajemství před nimi jejich matka celá ta léta skrývala? Byl muž, kterého za vraždu odsoudili a zemřel ve vězení, nespravedlivě odsouzen, a pokud ano, kdo byl skutečným vrahem? Julie musí sebrat všechnu svou odvahu a sílu, aby se vrátila do minulosti a rozmotala to klubko tajností a lží, které v tenkrát v půlnoční zátoce vedly ke krutému, násilnému činu. (Založil/a: borghi)

Illaa
  2. 4. 2015, 23:09
Od Diane Chamberlainové jsem již četla několik knih, proto jsem věděla, že mi je její styl psaní velice sympatický. Dokáže vtáhnout do děje a čte se jedním dechem. Tak tomu bylo i u knihy Půlnoční zátoka, četla se svižně a od půlky knihy jsem již byla netrpělivá na rozřešení záhady smrti Isabel.
minkar
  20. 11. 2015, 11:42
Moje prvni kniha od teto autorky. Hodne dlouho mi trvalo se zorientovat v knize, ktera je psana v ichforme z pozice tri zen, to si myslim bylo velmi nestastne vymyslene. Zapletka je od jednoho okamziku vicemene jasna nebo lehce predvidatelna. Nicmene, kniha stoji za precteni.
Mach
  30. 1. 2012, 16:34
Tuto spisovatelka patří k mým nejoblíbenějším,mohu knihy od ní rozhodně doporučit!!!Nechybí tu napětí ,děj,no všechno.Četla jsem tuto knihu jak se říká jedním dechem