Klíč

Klíč
Originální název: Key

Ottovo nakladatelství - 2009

Ottovo nakladatelství (2009) 192

Po celém světě se tato kniha prodává pod heslem "Jestliže jsi četl The Secret a chceš jít dál, odpovědí ti bude The Key". Bestseller Klíč, se kterým dostane váš život nový rozměr — zbohatnete, budete mít dobrou práci, pevné zdraví a spokojený život, stejně jako autor knihy dr. Joe Vitale.

Lucik0309
  22. 3. 2014, 18:58
Přišla mi docela psychologicky zaměřená, jen tomu dával vlastní názvy. Dokonce jsem si to samotné čtení užívala, včetně těch bezelstně vkládáných reklam :)Rozhodně mě to ale posouvalo na tu "pozitivní vlnu", je to pojmuté trochu jako terapie
Eileen19
  4. 8. 2011, 18:33
Tato kniha je zacílena na stejné téma jako "The Secret", ale zabývá se jím hlouběji. Autor se dělí se čtenáři o klíč, jak dosáhnout úspěchů, peněz, svých snů, zkrátka toho počem nejvíce toužíme. Důkazem, že jeho klíč funguje, je jeho životní příběh - z bezdomovce se stal světovým autorem, který se topí v penězích, žije spokojený život a zvěstuje své poselství dalším lidem.
AndyRamos
  21. 11. 2010, 13:25
Stejné jako "The Secret", pro toho četl "The Secret" bude tato kniha celkem zbytečná...
(Komentář musí mít obsahovat minimálně 150 znaků. Tento komentář obsahuje pouze 91 znaků, prosím upravte jej.)