SPIKNUTÍ 365 - Leden

Fragment (2010) 978-80-253-0965-0 180

Knižní akční seriál!
1 hrdina + 1 rok = 365 dní akce a napětí
12 knih = 12 měsíců

Callum Ormond dostal varování. Má 365 dní, aby si zachránil život!!! Odpočet začal a čas běží… Calův klidný život končí v okamžiku, kdy začíná smrtící odpočet. Stává se z něj kořist. Lovený uprchlík, který udělá cokoli, aby přežil. Podaří se mu získat záhadné kresby, které mu odkázal jeho otec? Dokáže vyvrátit obvinění, že napadl členy vlastní rodiny? Dostane se ze zajetí brutálních zločinců? …Podaří se mu přežít? Čas běží. Každá vteřina může být ta poslední.

Lúthien Celebrindal
  15. 1. 2015, 23:24
Víc hvězdiček dát nemůžu - je to opravdu takový lepší průměr. Není to nic výjimečného, spíš se mi na jazyk derou slova jako "pěkná blbost", ale nemyslím to nijak zle... Ale ta kniha je cokoli, jenom ne napínavá - jak se můžeme bát o hlavního hrdinu, když víme, že bude následovat dalších 11 dílů?! :-)
Tak abych napsala taky něco pozitivního: je to odpočinková rychločetba a jsem docela zvědavá, jak to skončí, a co je tou záhadou rodu Ormondů!
VeseliD
  26. 11. 2011, 20:57
Když jsem v knihovně viděl tuto knihu,řekl jsem si,že vypadá zajímavě a hned si jí půjčil. Už na prvních stránkách jsem tušil,že to bude něco úžasného. A nemýlil jsem se :) Opravdu tuto knihu doporučuji .