Planeta záhad III: Bytosti odjinud

Planeta záhad III: Bytosti odjinud Originální název: ¨Planeta záhad III: Bytosti odjinud

Baronet - 1999
ISBN: 80-7214-245-3

Baronet (1999) 80-7214-245-3 171

Trilogie Planeta záhad se stala podkladem pro rozsáhlý televizní dokumentární seriál, který uváděla Česká televize.

Náš svět není tak obyčejný, jak se zdá. Kdesi hluboko pod nánosem všednosti jsou ukryty stopy fascinujících tajemství. Útržky dávno odvátých dějů, minulost plná záhad a nevysvětlených okamžiků.

Čekali bychom, že moderní věda jednou provždy skoncuje s nadpřirozenými jevy a tajemnými úkazy, že odhalí vše skryté a najde odpovědi na většinu vzrušujících otázek, ať již se týkají naší historie či současnosti.

A je to přesně naopak. Jak se rozrůstá archeologický výzkum, přibývá nálezů s nimiž si nevíme rady. Čím více důmyslných přístrojů a technických postupů se používá, tím více se vynořuje nových záhad. (Založil/a: Judyth)