Planeta záhad II: Zkázy a zázraky

Planeta záhad II: Zkázy a zázraky Originální název: Planeta záhad II: Zkázy a zázraky

Baronet - 1999
ISBN: 80-7214-179-1

Baronet (1999) 80-7214-179-1 177

Autor v knize, která volně navazuje na předchozí svazek TAJEMNÁ MINULOST, shromáždil několik fascinujících případů. Naznačují, že člověka i okolní svět ovlivňují tajemné a nám dosud neznámé síly.

Knížku doplňuje na sto unikátních barevných fotografií.

Náš svět není tak obyčejný, jak se zdá. Kdesi hluboko pod nánosem všednosti jsou ukryty stopy fascinujících tajemství. Útržky dávno odvátých dějů, minulost plná záhad a nevysvětlených okamžiků.

Čekali bychom, že moderní věda jednou provždy skoncuje s nadpřirozenými jevy a tajemnými úkazy, že odhalí vše skryté a najde odpovědi na většinu vzrušujících otázek, ať již se týkají naší historie či současnosti.

A je to přesně naopak. Jak se rozrůstá archeologický výzkum, přibývá nálezů s nimiž si nevíme rady. Čím více důmyslných přístrojů a technických postupů se používá, tím více se vynořuje nových záhad. (Založil/a: Judyth)