Díky za vzpomínky

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-082-0

BB art (2012) 978-80-7461-082-0 340
BB art (2009) 978-80-7381-489-2 340

Joyce Conwayovou pronásledují zvláštní vzpomínky - v duchu vidí uzoučké dlážděné uličky v Paříži, kterou nikdy nenavštívila. A noc co noc se jí zdá o neznámé blonďaté dívence. Tento pocit pokračuje i po propuštění z nemocnice, kde bojovala o život po strašlivé nehodě. Zůstala naživu, ale její manželství se po této události ocitlo v troskách.
Justin Hitchcock je rozvedený, opuštěný nepokojný muž. Po příjezdu do Dublinu, kde má přednášet o umění, se stane dárcem krve. Jednoho dne Justin dostane košíček muffinů s lístkem, na kterém je napsáno pouze jediné slovo: Díky. Zakrátko následují další pozornosti. Justin se rozhodne neznámého odesílatele vypátrat a výsledky tohoto pátrání mu navždy změní život. (Založil/a: xjane)

marta-b
  18. 5. 2016, 22:18
Zajímavý začátek, dobré uvedení příběhu, to mě moc bavilo číst, ale pak už to bylo strašně nudné a zdlouhavé. A vlastně mě ani nebavilo čekat, kdy to hrlavním hrdinům konečně dojde, co se děje a jak to dopadne. K téhle knížce už se určitě vracet nebudu, nijak mě nezaujala. Ale za ten začátek dávám aspoň dvě hvězdy.
teite
  29. 11. 2013, 21:17
Kniha vcelku čtivá, ale už bych se k ní nevracela a vlastně ve mně nezanechala hlubší dojem. Za chvíli si nevybavím, o čem vlastně byla.
chrispe
  28. 9. 2012, 17:28
Tato knížka mě zaujala svou, řekla bych až kýčovitou obálkou, která se mi z nějakého pro mě neznámého důvodu líbí (asi barvy?). Koupila jsem si ji jako oddechovou četbu na dovolenou a nezklamala. Opravdu jsem se u ní hodně zasmála a i když v druhé polovině příběh trochu ztrácí dech, myslím, že jsem ji určitě nečetla naposledy.
stepuli
  18. 2. 2014, 18:15
Docela mě rozčilovalo, jak dlouho hlavní hrdinové tápali co se to vlastně děje, když to měli celou dobu před očima, ale když si to představím v reálném světě, musím být trochu shovívavější, koho z nás by něco takového napadlo i kdyby to vypadalo tak zřejmě. Nejvíc jsem si oblíbila trochu popleteného otce Joyce.
b.w.
  6. 5. 2015, 15:56
Nečekala jsem moc, ale i tak mne zklamala. Do děje jsem se nemohla začíst, emoce postavám nevěřila... Je to trochu kýčovitý a především nesmyslný příběh.
niknikita
  23. 6. 2015, 10:30
Opravdu tohle napsala stejná autorka jako P.S. Miluji tě? Neměla jsem trpělivost ani důvod knihu dočíst...
Jitka1
  29. 1. 2016, 18:33
Podle mmne je to obyčejný cajdák, knížka dobrá jen k zabití času, ze které si člověk nic neodnese. Dobrá je na ní opravdu jen obálka.
Digi
  13. 8. 2014, 20:18
Kniha byla celkem čtivá, ale hlavní hrdinové opravdu dlouho tápou, proč se potkávají apod...takže to mi lehce vadilo. Jinak hlavní hrdinové byli fajn a často jsem se u ní zasmála.