Iustus 1

Iustus 1 Originální název: Iustus 1

Leonardo - 2010
ISBN: 978-80-85951-59-2

Leonardo (2010) 978-80-85951-59-2 424

Potkali jste ho někdy? Muže v šedém obleku s očima staršíma než čas?
Ne, myslím že ne. To už byste totiž byli mrtví.
Byl strašlivější než Smrt, hrozivější než věčnost a nesmiřitelnější než celá Devátá sféra dohromady. Ale nic netrvá věčně.
Teď se smí jen dívat. Na tupé ovce, v něž se změnilo Hospodinovo stádo. Na zlo, nenávist a hnilobu prosakující světem. Má to všechno jako na dlani a trpělivost nikdy nepatřila k jeho silným stránkám. Nechtěl bych být ve vaší kůži, vážně ne.
Protože tenhle svět...se změní. (Založil/a: Vrzalam)

ondrasek
  1. 10. 2012, 11:50
Padlý anděl Loki dal obyčejnému klukovi z Ostravy dar - dar, kterým může změnit svět. Proč ne? Zajímavé téma, akční scény mají drajv a jsou fakt akční. Vedle nich je v knize spousta filozofování a omáčky, které - chápu - jsou pro příběh potřebné, ale občas mě lehoulince nudily. Ale jinak dobrý, půjdu do dvojky...
Onyxia
  17. 7. 2011, 16:27
Zajímavá knížka... nutí celkem čtenáře přemýšlet, jak by se zachoval v situaci hlavního hrdiny a zároveň hrdina ve čtenáři vyvolává sympatie. Martin Moudrý opět nastartoval parádně ale na konci mu začal docházet dech. Nevím, snad je to jen můj dojem.
ouki
  9. 3. 2011, 15:31
Zrovna jsem ji dočetl takže mám tuto knihu vcelku živě v paměti.Co říct?Vcelku klasický Martin Moudrý.Neurazí,překvapí novými postřehy a nápady,ale hlavně smyslem pro detail a pozorností věnovanou maličkostem.Celkově slabší než Temné záblesky nebo Konec křížů,ale (aspoň u mě) lepší než Devátá sféra.