Doom - Po kolena v mrtvých

Doom - Po kolena v mrtvých Originální název: Knee - Deep in the Dead

Fantom Print
ISBN: 80-86354-44-X

Fantom Print 80-86354-44-X 285

Když lidé poprvé přistáli na Phobu, Brány už tu byly. Neskutečné výtvory neznámých cizinců. Po dvacet let stály bez života jako němé odkazy svých dávno zmizelých tvůrců. Jejich tajemství nikdo neodhalil. Pak se jednoho dne probudily k životu… Seznamte se s desátníkem Flynnem Taggartem, příslušníkem námořní pěchoty Spojených států, číslo 888-23-9912. Je nejlepším bojovníkem, kterého může jednadvacáté století nabídnout, což je zatraceně dobře. Protože Flynn Taggart je vše, co stojí v cestě peklu, které se sneslo na Mars a nic netušící planetu Zemi… DOOM je fenomén herního průmyslu, který navždy změnil historii domácí zábavy. PO KOLENA V MRTVÝCH je první knihou z řady románů, které rozšiřují původní hru. Jejich cílem je vytvořit zbrusu nový vesmír epického rozměru, který je až hrozivě skutečný… (Založil/a: vorobjej)

Brad Linaweaver Brad Linaweaver
*01.09.1952

Dafydd Ab Hugh Dafydd Ab Hugh
*22.10.1960

charvi
  9. 7. 2014, 23:18
Jak se píše na přebalu: "PO KOLENA V MRTVÝCH je první z řady romanů, které rozšiřují původní hru". Nikdy jsem hry DOOM nehrál, ale tahle knížka mě hned od začátku chytla! Je velmi čtivě napsána. Možná za to může ich forma, ve které je celý příběh v přítomném čase vyprávěn. Prvních 100 stran padlo velmi rychle, než jsem si začal uvědomovat, že se jedná pořád o to samé: zabíjení monster - hlednání nabojů - hledaní zbraní - hledání přístupových karet - hledání lékarniček. Opravdu mi to chvílemi přišlo jako bych hrál pc hru, což byl asi cíl. Neustálé otvírání tajných dveří a nacházení beden s municí a zbraněmi kazí celkový dojem, ale pokud se přes to přezevšechno přenesete, stejně jako já, tak to bude stát za to! Včetně vtipných poznámek hlavního hrdiny, u kterých jsem se místy od srdce zasmál.
mythragon
  20. 8. 2010, 2:25
Jakožto fanda série DOOM, jsem si tuhle knížku vychutnával stránku po stránce a na konci nadával, že nemá víc stran... Není to sice nějaké přelomové dílo a svým způsobem ani nijak originální, přesto dávám 5 hvězdiček