Doom - Konec hry

Doom - Konec hry Originální název: Doom - Endgame

Fantom Print - 2006
ISBN: 3833213469

Fantom Print (2006) 3833213469 288

Opustili všechno, na čem jim záleželo – své přátele, milované i svou zemi – a vydali se ke hvězdám. Seržant Flynn Taggart a desátník Arlene Sandersová, příslušníci námořní pěchoty Spojených států, dosáhli svého cíle – domovského světa ďábelských vetřelců, kteří zničili Zemi. * Zde však nalézají zkázu, která je srovnatelná s čímkoliv, co se stalo na naší planetě. Zničehonic se tak „Fly“ a Arlene ocitají tváří v tvář ještě nebezpečnějšímu nepříteli, než jsou démoni, proti nimž přišli bojovat. Válka o Zemi skončila, ale válka o osud celé galaxie teprve začíná… * DOOM je fenomén herního průmyslu, který navždy změnil historii domácí zábavy. KONEC HRY je čtvrtou knihou z řady románů, které rozšiřují původní hru. Jejich cílem je vytvořit zbrusu nový vesmír epického rozměru, který je až hrozivě skutečný… (Založil/a: vorobjej)

roadd
  23. 10. 2013, 12:32
Za tohle by autor zasloužil zavřít.. zneuctění legendy, neuvěřitelná slátanina, po ještě akceptovatelném prvním dílu následují tři pro mne naprosté příšernosti.