Tintin v Americe

Albatros - 2004
ISBN: 80-00-01331-2

Albatros (2004) 80-00-01331-2 62

Tintinova dobrodružství (3)

V příběhu z Ameriky Tintin během prohibice ve 30. letech minulého století sám zatočí s bandou gangsterů a bojuje s nepřátelsky naladěnými indiány.

---
Původně vyšlo v roce 1932 černobíle, barevně pak poprvé v roce 1946.

. (Založil/a: kokotek)

HeM
  11. 8. 2012, 11:34
Taky můj druhý přečtený Tintin a potomhle jsem se vydal sbírat všechny díly Tintinů.. A už je mám všechny..
Jokolo
  19. 9. 2013, 21:55
Trochu lepší než předchozí dva díly, ale pořád Hergé nejspíš úplně neví, jak Tintina uchopit a pracovat s ním, ačkoliv základní charakter má. Ještě ale není úplně rozvinutý. Raný Tintin je soustředěn spíše na mladší čtenářstvo, jednoduchý děj je zde jen podtržen snadno domyslitelnými zvraty. Ale je to Tintin a je to v Americe. A je to fajn
OKo
  21. 8. 2013, 11:32
Tintinova dobrodružství jsou klasika, ale tohle bylo hodně nepovedený. Chápu, že je to jeden z prvních Tintinů, ale...v tomhle díle měl Tintin víc než 10x umřít, unikl ale vždycky tak trapným způsobem, že mě to vyloženě znechutilo. Pro mě zatím nejhorší Tintin.