Povídky

Povídky Originální název: Povídky

Klub Julese Vernea - 2007
ISBN: 978-80-85892-90-1

Klub Julese Vernea (2007) 978-80-85892-90-1 80

Klasický příběh Je 7.00, pro dnešek nejvyšší čas zabít svého prvního policajta prozradí, jaké to je, když v postapokalyptické budoucnosti vstanete příliš brzy a Policie si prostě nedá pokoj.
Poněkud méně klasický Trojúhelník prozradí, jaké to je, když v předapokalyptické současnosti vplujete do vod tak kalných, že si nedá pokoj Pobřežní hlídka.

Povídky:
- Je 7.00, pro dnešek nejvyšší čas zabít svého prvního policajta
- Trojúhelník

ondrasek
  30. 1. 2013, 21:08
Je 7.00... - tak tuhle povídku bych si uměl představit jako samostatnou knihu. I na těch pár stranách je se záviděníhodnou představivostí vyobrazený postapokalyptický svět a jeho pravidla. Trojúhelník je spíše úsměvná a svým vyústěním pro Kulhánka netypická povídka.
k0dl
  20. 3. 2012, 13:00
První povídka slabší, ale druhá se skvělou pointou, celkem pro Kulhánka atypickou. Přečteno celé v šalině po cestě z města domů :)
JArty
  10. 4. 2014, 20:50
Oboje je velmi čtivé a u druhé povídky, která byla sotva na 5 stránek jsem nechápal o čem chce autor psát, ale nakonec mě to nadchlo více než povídka první.