Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Temný prorok

89%
4 267
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Temný prorok Originální název: Divocí a zlí 3 - Temný prorok

Nejnovější vydání:
Klub Julese Vernea - 2000
ISBN: 80-85892-45-6
Počet stránek: 260
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 77x v oblíbených
v přečtených 526x v přečtených
v knihovně 94x v knihovně
k přečtení 22x k přečtení
právě čte 1x právě čte
si přeje 2x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Klub Julese Vernea (2000) 80-85892-45-6 260

Ve třetím dílu Divokých a zlých pokračuje boj o ovládnutí světa. Na Patejla je uspořádán nesmiřitelný hon, takže sem tam ukápne i nějaká ta krev.

Pro čtenáře od 14 let.

(více)  

Komentáře



Nové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

veck.nuh
  24. 10. 2014, 8:07
Třetí díl byl oproti první dvou dílům slabší, jako by autor nevěděl, co vymyslet nového, a děj se točí jaksi stále dokola. Jen zžíravý sarkasmus Patejla/Kulhánka je stále svěží.
Parm
100% 100% 100% 100% 100%
  22. 5. 2010, 19:16
Zářící spasitel je uvězněný ve šlupce,ale za Patejlem se táhne už docela houf živých mrtvých (tedy lidí,které on zabil a kteří ho pronásledují). To mu ale tak nevadí,jako to,že ho "nějací parchanti" prodali,takže si s nimi chce promluvit,i když ví,že to nejsou obyčejni lidé. Obyčejní lidé nemají přece sílu jako on. Ale napřed se potřebuje vyzbrojit. Dostane tip,kde by mohl dobře nakoupit,takže se z Anglie (ano,opět z Anglie,protože když byl uvězněn,byl z USA převezen zase do staré dobré Anglie) vydává do Německa. Lodí by to mohlo být v pohodě,říká si,ale ouha,loď přepadnou teroristé. Sice je Patejl všechny pozabíjí,ale co se nestane,umře i pár civilistů (jen něco přes 100),kteří samozřejmě ožívají a chtějí se mstít. A tak musí Patejl předčasně vystoupit (vyskočit a uplavat) už v Holandsku a do Německa pokračovat jinak. A v Německu v Travemüde (Travekunde, jak zmínil jeden šlusák,který ho sem nasměroval ještě v londýnském metru) se Patejl setká se zajímavou postavičkou. Barbar Fritz,aliaz Madam Barbara,jak si nechává říkat,je majitel bordelu,oblékající se jako ženská a po tom,co si Patejl u místního "obchodníka" nakoupí množství zbraní doprovází Patejla opět zpět do Anglie a všude teče opravdu hodně krve. Vojáci nevojáci,policajsi nepolicajsi,smrt číhá v každé kulce. Patejl samozřejmě nevyrazil do Německa jen tak z legrace,ale potřeboval se vyzbrojit na setkání se svýmí starými "kamarády" pašeráky a tak je navštíví. Co na tom,že to jsou upíři. I když,bez svojí bitevní kombinézy... Však on si jistě nějak poradí. Stříbrné pilyny naládované do opravdu velké hlavně,nože z křížů a spousta stříbrných prstenů dokážou změnit svět. Alespoň z pohledu upírů.