Ďáblovy deníky

Originální název: Devil's Diaries

Mladá fronta - 2009
ISBN: 978-80-204-2035-0

Mladá fronta (2009) 978-80-204-2035-0 160

Nicholas D. Satan se narodil nějakou dobu před Velkým třeskem. Rychle postupoval po společenském žebříčku a stal se výkonným předsedou společnosti Satankorp, kterou úspěšně vede několik tisíciletí. Mezi svými četnými úspěchy nejvíce proslul vášní ke smluvním jednáním a jako autor Sedmi smrtelných návyků pro silně démonické jedince a díla Jak získat patolízaly a zničit skvostné stvoření boží. Když Satan nepracuje, kochá se spolu se svou milenkou, děvkou babylónskou, spřádáním plánů na Armageddon, vybití Kennedyů či vymalování města načerveno. Žije se svou milovanou ženou Lilith a dvěma rozkošnými dětmi, Inkubem a Sukubou, v Pekelném Městě. (Založil/a: Jetelik)

anishta
  3. 4. 2013, 14:51
Dost vtipné komentáře k biblickým a pozdějším nejvýznamnějším světovým událostem + dokonalý vzhled a kresby.
Kuci92
  24. 5. 2012, 8:08
Vtipné pojetí ďábla a lidských dějin. Kniha se mi četla dobře a mnohokrát jsem se i zasmál, ale není to nějaké terno.
okularo
  11. 2. 2013, 19:46
Dávám jednu hvězdu za to,jak kniha vypadá.Ale je jasné,že se ďábel rozhodl,unudit mě k smrti.Ale naštěstí kniha skončila dřív,než se mu to povedlo.
Koki.i
  27. 12. 2010, 13:05
Zajímavé, spíše humorné pojetí Ďábla. Pán temnot je zde vylíčen spíje jako upracovaný obchodník..
Na jednu stranu je to zejímavá kniha, ale co mi tam určitě chybí, je mistr La Vey, zmíňka o Satanské bibli a určitě také o Marilynu Mansonovi...