Freddie Mercury: důvěrné vzpomínky člověka, který ho znal nejlépe

Freddie Mercury: důvěrné vzpomínky člověka, který ho znal nejlépe Originální název: Freddie Mercury - An Intimate Memoir by the Man Who Knew Him Best

Nava - 2010
ISBN: 978-80-7211-346-0

Nava (2010) 978-80-7211-346-0 268

Zpěvák slavné skupiny Queen Freddie Mercury za sebou nechal nesmazatelnou stopu, dodnes je vnímán jako jeden z nejlepších vokalistů populární hudby všech dob. Kniha ovšem nahlíží na jeho život i mimo pódium, přináší spoustu zajímavých informací a příběhů, a to v podání člověka, který s ním trávil prakticky každý den. Jde tedy o skutečně autentickou výpověď. (Založil/a: Chroustal)

Peter Freestone Peter Freestone

sofi
  18. 4. 2012, 13:29
Dost slabá kniha, která pro mne byla zklamáním. Peter je skvělý člověk, ale tenhle projekt nezvládl a přecenil své síly. Je to škoda, mám za to, že by udělal daleko lépe, kdyby na knize spolupracoval s trochu stylisticky zkušenějším autorem.
Hawkeye
  8. 9. 2011, 20:39
Pohled na život legendy očima jeho osobního asistenta (který mimochodem delší dobu žije v ČR), se zdá jako skvělý a zajímavý nápad. Člověk má možnost nahlédnout takřka až intimně do života Freddieho Mercuryho a odhalit další stránky jeho komplikované osobnosti. Co však knihu sráží, je VELMI slabý český překlad, za nějž by si autorka zasluhovala vytahat za uši... Škoda.