Originální název: Message in a Bottle

Ikar - 2014
ISBN: 978-80-249-2523-3

Ikar (2014) 978-80-249-2523-3 332
Baronet (1999) 80-7214-176-7 295

Záhadný neznámý vhodí do moře láhev s dopisem a mořské proudy ji odnesou až k pobřeží mysu Cod. Tam vstoupído života osamělé Theresy, rozvedené matky dvanáctiletého syna. Obsah milostného dopisu ji chytí za srdce a přiměje ji pustit se do pátrání po jeho autorovi. Láhev se vzkazem tak navždy změní životy dvou lidí, kteří by se jinak nikdy nepotkali. (Založil/a: Lucy)

Lucy Sisk
  17. 2. 2015, 10:19
Příběh je to úžasný a stejně jako Theresa na konci nemohla uvěřit, že tohle je konec, tak i já. Jen tak? Napadlo mě, ale ano. Když jsem se nad tím zamyslela, je to tak lepší. Protože kromě stínu minulosti, by se ti dva, Theresa a Garrett, sestěhovali do jednoho domu, zůstala by jim ve vzduchu pořád jedna otázka.
moonchild
  10. 10. 2013, 12:39
Příběh o ztracené a nalezené lásce,který natočil Luis Mandoki a Hrají tam K.Kostner,R.Wright Penn,P.Newman a další.
Nikolka001
  25. 11. 2014, 22:35
Vzkaz v láhvi je první přečtená kniha od Sparkse. Musím říci, že jsem velice překvapena, jelikož tento nádherný, ale bohužel smutný příběh mě hodně poznamenal, dal mi skvělý čtenářský zážitek a donutil mě, abych uvažovala o dalších autorových knihách. Knihu vřele doporučuji všem čtenářům, kteří mají rádi zamilované příběhy.
niknikita
  20. 9. 2014, 18:33
Tak tohle je absolutní jednička všech příběhů od Nicholase Sparkse a její filmová podoba je stejně dobře a řekla bych, že dokonale zpracovaná.
Zuzanka89
  13. 3. 2012, 16:11
Toto je první kniha, kterou jsem od Sparkse přečetla. Nevěděla jsem, co mám od ní čekat, tak jsem s jejím přečtením dlouho otálela. Její začátek mě moc nezaujal, ale na další den, když jsem se do ní ponořila, jsem již nemohla přestat číst. Kniha mě tak chytla za srdce, tak moc jsem hrdinům přála šťastnou společnou budoucnost, i přes některé nevyřešené problémy, ale konec knihy jsem celý probrečela. Pravděpodobně to bude první a poslední kniha od Sparkse...alespoň na delší dobu.
Aria85
  9. 8. 2011, 10:31
Mám ráda všechny Sparksovi knihy a ani touhle mě nezklamal.. od začátku mě zaujala a i když jsem věděla, jak to dopadne, tak jsem si u toho pěkně pobrečela (zvlášť u toho posledního dopisu od něj). Je to opravdu hodně čtivé, ale taky hodně smutné. Určitě doporučuji víc knihu než film, ten mě naopak oproti knížce už tolik nevzal.
Ivana Sobotková
  25. 9. 2016, 10:15
Tak další přečtená knížka od Sparkse:)jako vždy mě dostala a Vzkaz v láhvi je můj oblíbený film,i když nekončí zrovna happy endem,a až ted můžu říct,a za to se teda stydím,že vím,od kterého autora je
Veroniika
  19. 2. 2013, 16:37
Má první kniha od Nicholase Sparkse a musím říci, že se mi moc líbila. Velice čtivá kniha, a i když se na začátku zdálo, že má knížka jasný děj a konec, tak to není úplně pravda. Knížka mě mile překvapila, jsem zvědavá na filmové zpracování.
Ashara
  4. 12. 2012, 23:36
První kniha, kterou jsem od Nicholase Sparkse četla a také jeden z nejkrásnějších příběhů vůbec. Tato (i další) knihy od autora se četla jedním dechem. A filmové zpracování také nezklamalo.