Pop princezna

Originální název: Pop Princess

BB art - 2005
ISBN: 80-7341-475-9

BB art (2005) 80-7341-475-9 290

Wonder Blakeová je průměrná patnáctiletá dívka, která má problémy ve škole a v létě otročí v bistru Dairy Queen. Když ji tam jednoho dne objeví vlivný hledač talentů a poskytne jí šanci stát se idolem mládeže, vypadá to jako splněný sen. Tento sen však původně patřil její starší sestře Lucky, jejíž nadějnou kariéru zpěvačky předčasně ukončila automobilová nehoda. Wonder a její rodina se z té ztráty dosud nevzpamatovala. Když Wonder dostává nabídku, aby natočila desku, chápe se šance uniknout z ospalého městečka, od nefungující rodiny i od své noční můry - střední školy. Vydá desku a její hvězda stoupá. Zdá se, že má najednou všechno: nový sexy vhled, hitovou písničku zdolávající žebříčky hitparád, a kromě toho vystupuje na turné jako předskokanka superstar Kayly. Zjišťuje však, že ani pop princezna nemá ustláno na růžích. Celé dny dře zpěv i tanec, přitom se však musí i nadále vyrovnávat s rodinnými problémy, řešit milostné trable a potýkat se s povrchním světem hudebního průmyslu, kde je považovaná pouze za zboží. Zároveň tak poznává, že všechno má svou cenu - a že být jen obyčejnou dospívající dívkou možná není nakonec tak špatné. (Založil/a: Kindrvajicko)

Rachel Cohn Rachel Cohn
*14.12.1968

kajas1993
  21. 8. 2012, 18:42
Moc hezká knížka o tom, jak se obyčejná dívka dostane do světa showbusinessu (v době, kdy jsem ji četla, mi bylo pouhých třináct let, takže dnes bych asi měla jiný názor).
yanniss
  28. 9. 2012, 18:12
Tuto knížku si pamatuji, sehnala v levných knihách. Nečekala jsem od ní nějaké zázraky, ale světe div se knížka se mi moc líbila. Sice jsem jí četla už dávno, ale pamatuji si, že jsem jí přečetla asi za 2 dny. Takže knížku určitě doporučuji :)
Luciferka
  1. 10. 2012, 13:19
Tuto knihu mi doporučila kamarádka a půjčila mi ji k přečtení, je to už pár let. Byla úchvatná. Vryla se do mě. něco z ní ve mě zůstalo :)
Kačkačtenářka
  20. 10. 2013, 19:30
Tato kniha, kterou momentálně čtu je supeeeer!!! Je mi 13 let a opravdu mě moc baví. A ta její láska! Zrovna jsem skončila u toho, jak ji Doug dal padáka, což mě šokovalo. Jsem zvědavá, jak to dopadne!! Doufám, že se nerozejdou, vždyť je z nich skvělej pár, proč si to kazit, že jo? :))
Moni33
  19. 6. 2011, 14:13
Kniha pro náctiletté - tak pro dvanácti, třinácti letté. Bohužel (nebo spíš bohudík) mě už tady toto přešlo a ani dřív jsem něco takového až tak nemusela....