Wetemaa II. - O cestě do Jižního Edagwonu

Wetemaa II. - O cestě do Jižního Edagwonu

Golem - 1995

Golem (1995) 277

Na hradě krále Gudleifra se konečně sešlo všech jedenáct družiníků - přesně tak, jak předpověděli élladští bohové. V královských službách budou muset nastavovat kůži i v těch nejnehostinnějších končinách země, aby pomohli Gudlefrovi znovu sjednotit Éllad. Jeden z družiníků je však podvodník, což bude mít pro královskou rodinu tragické důsleky. V tuto chvíli to ale ještě nikdo netuší... (Založil/a: VeronikaV)

Honzissis
  3. 3. 2014, 17:19
Kniha je čtivá, napínavá a autorčin styl psaní mi sedí. Druhý díl se mi líbil více než předchozí a byl jsem jím mile překvapen. Je to jedna z lepších českých fantasy. Doporučuji.
Verdikt 80%
Jetelik
  29. 6. 2011, 11:43
Jako v prvním díle znamená každá i zde každá kapitola zcela jiný příběh lišící se nejen svým obsahem, sle i stylem. Za nejlepší část považuji kapitolu týkající se osudového prohřešku mladého prince, která se mnou opravdu zacloumala. U ostatních kapitol, bylo možná až přespříliš fantastických prvků a navrácení mírné realističnosti by určitě neškodila.