Princezna Mia

Originální název: Princess Mia

Knižní klub - 2008
ISBN: 978-80-242-2166-3

Knižní klub (2008) 978-80-242-2166-3 230

Mia je znovu tady, již podeváté! Tentokrát se s ní setkáváme ve chvíli, kdy byla pozvána na galavečer elitní společnosti mocných obchodnic. Bude však vůbec s to sdělit jim něco smysluplného? Právě se s ní totiž rozešel Michael a Mia je tak zoufalá, že stěží dokáže vstát z postele. Rodiče ji nutí, aby navštívila terapeuta. I ve škole se na ni řítí jeden problém za druhým. Nepomáhají ani usilovné snahy J. P. nebohou princeznu poněkud rozveselit. Ve chvíli, kdy už Mia neví kudy kam, odhalí staré rodinné tajemství, dávno zapomenutý deník... který jí možná pomůže najít konečně vhodné téma proslovu, a nejen to - ovlivní i osud celé její rodiny. (Založil/a: Kindrvajicko)

Bloodym
  16. 12. 2013, 20:13
Mia si svléká pyžamo s kočkami. Snaží si uspořádat život po Michaelově odjezdu. Lily mě štvala většinu knížek a přesto, že se v posledním díle usmíří, klidně bych se bez toho obešla. Jak se spolu nebavily mi naprosto vyhovovalo...
kajas1993
  24. 8. 2012, 22:06
Mia prožívá velkou životní krizi. Rozešel se s ní Michael, kamarádka Lilly ji nenávidí a celý svět si myslí, že chodí se spolužákem Džejpím...
1307_A_0507
  25. 7. 2013, 21:18
myslím, že tenhle díl byl zatím nejpropracovanější...deprese Mii se velmi snadno přenese na čtenáře, je tam toho opravdu hodně k zamyšlení. Myslím pro Miu. Nepřestávám doufat, že se v posledním díle vrátí do náruče Michaela a taky úplně stejně doufám, že Lilly tentokrát neodpustí. Od začátku to byla bezcitná potvora, co princeznou jen manipulovala jen zřídkakdy se chovala jako její kamarádka. Tentokrát to ale vážně přepískla.
Aegea
  13. 5. 2016, 14:17
Konec se série se nese v duchu opět zvedající se kvality. Poslední tři díly již nepůsobí jako pouhá vata.
Aileen7
  29. 5. 2013, 21:11
Velmi vydařený díl. Zvlášť se mi líbily Miiny vtipné návštěvy u psychologa a také nalezení deníku její příbuzné ze 17. století, Amélie Virginie.