Půlnoční zátoka

Alpress - 2009
ISBN: 80-7218-458-X

Alpress (2009) 80-7218-458-X 336
Alpress (2004)

Polorozpadlý statek Manet Hall na okraji New Orleansu měl pro právníka Declana Fitzgeralda podivuhodné kouzlo. Muž si po letech splnil dávný sen a usedlost koupil. Opustil advokátní praxi a dal se do rekonstrukce stavení, aby mu vrátil zašlý lesk. Usedlost je údajně opředena děsivými pověstmi a Declana se zmocňuje obava, že nejsou jen pouhým výplodem fantazie. Začne totiž trpět úzkostí a nesnesitelným, jakoby cizím žalem. Ze zlých představ ho vytrhne bodrá a srdečná tmavovláska ze sousedství Angelina, která také má k místu zvláštní vztah. Dřív než naplánují společnou budoucnost, je třeba odhalit tajemství stejně temné jako voda ve zdejší říční zátoce...

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

Bloodym
  10. 12. 2013, 12:22
Hlavní hrdinové se znali a milovali v předchozím životě, ale nepřála jim jeho bohatá rodina. Historická linka příběhu hrdiny ovlivňuje v současnosti, ale protože se role obrátili, jsou schopní porazit stíny minulosti a zajistit si své štěstí
Emmilli
  17. 4. 2015, 17:03
Napinave až do konce. U knihy jsem se nenudila a dobře se četla. Viděla jsem i filmovou verzi která podle mě nebyla tak povedena jako knížka. Doporučuji tem kteří si chtějí u knihy odpočinout