V pravou chvíli

Originální název: High Noon

Alpress - 2008
ISBN: 978-80-7362-542-9

Alpress (2008) 978-80-7362-542-9 424

Policejní vyjednavačka Phoebe každý den nasazuje život při řešení nebezpečných krizových situací. Je proto ráda, když se seznámí se sympatickým Duncanem. Jejich romantické sbližování je nenadále narušeno násilnou událostí. Phoebe je brutálně napadena. Zpočátku si myslí, že se jí mstil jeden z podřízených, jenže výhrůžky a útoky neberou konce a stále se stupňují. Phoebe se musí postavit bezejmennému nepříteli, který se pokouší zlomit ji před definitivním zúčtováním.

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

Bloodym
  10. 12. 2013, 12:40
Dříve jsem viděla film a proto jsem se do knihy trochu nutila. Ovšem kniha mě opravdu mile překvapila. Film se s ní nemůže vůbec srovnávat.
FP
  10. 9. 2014, 10:14
Kniha V pravou chvíli mě bavila, něco jsem už od Robertsové přečetla a tahle patří k těm vydařenějším, navíc mám ráda detektivní žánr. Jen mi to přišlo místy trochu překombinované a občas zdlouhavé, ale jinak hodnotím celkově kladně.