Poslední přípitek

Alpress - 2007
ISBN: 80-7218-980-8

Alpress (2007) 80-7218-980-8 414
Alpress (2004)

Velká vinařská společnost Giambelli je renomovaný rodinný podnik se sídlem v kalifornii a v Itálii. U příležitosti stého výročí jeho existence dochází ke spojení s neméně známou vinařskou společností MacMillan, která patří manželovi majitelky firmy Giambelli.
Rodina připravuje masivní reklamní kampaň jak na oslavu stého jubilea, tak nynější fúze obou firem, ale vše je zčistajasna narušeno dvěma vraždami. Jednou obětí je člen rodiny a druhou zaměstnankyně. Veřejnost a významní odběratelé vína Giambelli jsou naprosto zděšeni, když se ukáže, že žena byla otrávena právě lahví vína této firmy. Rozjíždí se pátrání a všichni příslušníci rodinného klanu dělají, co mohou, aby jméno firmy očistili. Zároveň prožívají osudové zmatky i ve svém soukromí. Jak toto podivné období skončí?

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

Bloodym
  10. 12. 2013, 12:18
Poslední přípitek byla mezi prvními knihami, které jsem od Nory Robertsové četla. Její knihy většinou nejsou jen o lásce, což oceňuji. Touto knihou jsem byla mile překvapena.