Síla ohně

Originální název: Face the Fire

Alpress - 2007
ISBN: 978-80-7362-461-3

Alpress (2007) 978-80-7362-461-3 272

Mia je silná a hrdá žena, schopná obchodnice, která svou krásou dokáže očarovat každého muže. Ale zájem všech naráží na Miin chlad a uzavřenost, nehodlá znovu plýtvat svými city. Samova láska k ní během dlouhého odloučení neochabla a on se nyní vrací, aby jejich vztah obnovil. Zklamaná Mia se brání, avšak boj s city není jediný problém, který ji čeká. Zlá moc nabírá na síle a usiluje jí o život. Temná věštba se začíná naplňovat.

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

Bloodym
  10. 12. 2013, 12:27
Mia své dvě společnice celou dobu vedla. Takže jsem se těšila na její příběh a rozuzlení hlavní linky. Bohužel kniha se Robertsové moc nepovedla. Jednoznačně nehorší díl série.
maurarita
  22. 11. 2016, 18:54
Příjemná a dobře čtivá kniha o velké zklamané lásce , schopné obchodnice Mii a jejím boji se svými city ,
Muficek01
  15. 4. 2012, 14:04
Poslední díl triologie o čarodějnicích se mi zdál nejslabší. Kniha se četla dobře, ale chybělo mi tam více napětí.