Fenomén Dáda

Fenomén Dáda Originální název: Fenomén Dáda

Jota - 2009
ISBN: 978-80-7217-654-0

Jota (2009) 978-80-7217-654-0 275

Děti se na jejích koncertech pohybují jako zhypnotizované. Už dvacet let je ikonou zábavy pro nejmenší a nekorunovanou královnou jejich srdcí. Dáda Patrasová, hvězda legendárních seriálů Arabela či Návštěvníci, pro děti nazpívala přes dvě desítky úspěšných alb, na kontě má nepřeberně zlatých, platinových či multiplatinových desek a díky jim byla svého času i nejprodávanější českou zpěvačkou. Není se co divit, že svou slibně rozjetou hereckou kariéru, nastartovanou slavným Semaforem, pověsila kvůli lukrativnějším nabídkám na hřebík už dávno - přesto se nad jejími sexy scénami z filmů Vrchní, prchni či Smrt stopařek dodnes tají dech. Jaký byl ale její soukromý život? Ne vždy to byla selanka na růžovém baldachýnu, jak by se mohlo zdát. O svého manžela, saxofonistu Felixe Slováčka, musela a dodnes musí bojovat se závistivou konkurencí. Textař Jiří Štaidl (bratr Ladislava Štaidla), její první láska, tragicky zahynul. Skandály se jí nevyhýbaly, zejména v posledních letech. V každém případě je Dáda fenomén, pod jehož nablýskanou fasádou se skrývá mnoho šokujících odhalení. (Založil/a: borghi)

Petr Macek Petr Macek
*23.04.1981

Miroslav Graclík Miroslav Graclík
*1967

Zdennka
  26. 2. 2016, 23:12
Tuto knihu jsem dostala jako dárek. měla jsem z ní velkou radost, protože mám Dádu ráda už od dětství. Bohužel jsem ji vůbec nedočetla do konce. kniha psaná novinářem z bulváru mě vůbec nenadchla. Samé úryvky rozhovorů z novin bez pohledu paní Patrasové. Nejhezčí v knize byly její fotografie a za ně dávám 2*.