Tanec větru

Originální název: Dance Upon the Air

Alpress - 2007
ISBN: 978-80-7362-385-2

Alpress (2007) 978-80-7362-385-2 288

Na ostrůvek u pobřeží Atlantiku přijíždí křehká Nell. Hledá zde úkryt před svým násilnickým mužem. Po zinscenované autonehodě a pod falešným jménem doufá, že na ostrově Tří sester začne nový život. Panickou hrůzu z bývalého manžela jí pomáhají překonat přátelství s Miou a náklonnost k místnímu šerifovi Zackovi. Je možné, aby se Nell opravdu sblížila s tímto sympatickým mužem, když překročila zákon a tají svou pravou identitu? Avšak své tajemství nemá jen Nell...

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

Bloodym
  10. 12. 2013, 12:24
První díl série o čarodějkách. Ze začátku jsem se děsila. Ale příběh se rozběhl a nebylo to špatné. I když proč se všechny autorky pouštějí do magie, čarodějnic a vlkodlaků a bůh ví všeho, to je mi opravdu záhadou.
gatear
  16. 7. 2014, 17:11
chvíli jsem tuto knihu odkládala - magie není zrovna moje gusto ale mohu říct, že když jsem tu knihu začala číst, tak mě upoutala a hned jsem si dala druhou ze série Ostrov Tří sester - čtivá, napínavá, romantická, co víc chtít na letní večery - já doporučuji
Muficek01
  29. 1. 2012, 16:32
Kniha mě ze začátku moc nezaujala, ale pak se příběh rozběhl, až jsem hltala každou stránku... Jsem zvědavá na další díl :D