Červená lilie

Originální název: Red Lily

Alpress - 2006
ISBN: 80-7362-349-8

Alpress (2006) 80-7362-349-8 320

Roz, Stella a mladá svobodná matka Hayley dál žijí na bývalém Harperově panství, zatíženém tajemnou legendou. Poté, co se Stella a Roz vdají, se duch zvaný Harperova nevěsta stále častěji zjevuje v ložnici Hayley a její roční dcerky Lily. Přízrak je den ode dne agresivnější, občas se do Hayley převtěluje a promlouvá jejími ústy. Obyvatelé panství začínají tušit, že Harperova nevěsta dům neopustí, dokud se nezjistí, jak zemřela a kde je pochována. O její smrti však neexistují žádné záznamy. Všichni cítí, že tento úkol spočívá právě na Hayley.

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

FP
  10. 9. 2014, 10:16
U této knížky nevím, Robertsovou mám celkem ráda,a le tohle tajemno není zas až tak můj šálek kávy. Napsané je to svižně a čtivě a má to i spád a zápletku, takže hodnotím kladně, ale autorka se netrefila do mého vkusu :-) To ale není její chyba
nejen
  17. 7. 2012, 13:15
Bylo to takové čtení, jaké jsem očekávala a teď i chtěla číst a svým způsobem to bylo fajn. Budování voňavého květinového kapitalismu, láska k dětem, k rodině, ke všem, optimismus, všechápavost, odsouzení špatného a zlého, nadhled (nebo co to bylo), životní síla a také tajemné a nepříjemné působení minulosti na současnost, přičemž minulost nedá pokoj, dokud se do ní hrdinové neponoří, nevymáchají se v ní a nevynoří se do svých šťastných zítřků. Ani mi nevadilo, že jsem nečetla předchozí knížky ze série.