Strážce

Strážce Originální název: The Quardian

Ottovo nakladatelství - 2003

Ottovo nakladatelství (2003) 455

Vdova Julie Barensonová dostane rok po smrti manžela štěňátko dogy, ze kterého vyroste po čtyřech letech velký pes Singer. Julie se seznámila se dvěma muži, ale jen jeden se Singerovi líbil. Julie tehdy netušila, jak pes odhadl charakter obou mužů a jaké nebezpečí ji hrozí. (Založil/a: Beornottobe)

Beornottobe
  25. 8. 2010, 23:06
Na tuhle knihu jsem narazila náhodou v knihovně, když jsem se ptala po knihách N. Sparkse. Začátek byl sice trochu unavující, ale pak když začla tak v polovině knihy ta dramatičtější část, tak jsem si jen říkala, že bych nechtěla být v Juliině kůži a i když byl konec tak trochu jasnej předem, protože v románech jsou happy-endy, tak se mi kniha celkem líbila. Ale určitě to neni nic pro náročnější čtenáře, jen taková oddychovka.
nashville
  1. 4. 2015, 20:11
Asi nejlepší dílo Nicholase Sparkse.. přečetla jsem od něj už skoro vše, ale tahle kniha je unikát - spojuje dva žánry - thriller a romanci a narozdíl od jiných, ani chvíli nenudí. Doporučuji všemi deseti!