Klíč vědění

Originální název: Key of Knowledge

Alpress - 2005
ISBN: 80-7362-099-5

Alpress (2005) 80-7362-099-5 336

V životě jsou chvíle, kdy i přesvědčený realista je za určitých okolností ochoten uvěřit v existenci nadpřirozených sil. Tři mladé ženy Malory, Dana a Zoe z malého města u Pittsburghu mají postupně najít tři magické klíče. Dana přebírá štafetu od Malory, jež si svůj klíč světla už vybojovala. S pomocí bratry Flynna a jeho kamarádů z dětství Brada a Jordana hledají ženy vodítko k tajemství druhého klíče. Dana pátrá v knihách a netuší, že se musí podívat především do vlastní minulosti. Tu v jejím případě představuje právě Jordan, který ji před lety opustil. Co spojuje Jordana a zázračný druhý klíč?

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

1307_A_0507
  21. 4. 2013, 23:11
Skvěle napsané! Nejdřív jsem tu všechny tři skladovala a moc se mi do nich nechtělo, pak jsem je přečetla jedním dechem všechny za sebou! Kouzlo, láska, boj dobra proti zlu...co víc si může člověk přát?
Emmilli
  22. 3. 2015, 7:04
Stejný komentář jako u prvního dilu. Série klíč je dobře napsana propracovana ani chvilku není nudna už se tesim na třetí díl