Posedlá romantikou

Originální název: Romantically Challenged

Ikar - 2008
ISBN: 978-80-249-0990-5

Ikar (2008) 978-80-249-0990-5 334

Myslíte si, že váš milostný život nestojí za nic? To ještě neznáte Julii Burnsovou, dvaatřicetiletou nezadanou právničku z Los Angeles, která se po fiasku, jež zaznamenala se svým nyní už bývalým přítelem, rozhodla, že znovu podstoupí peklo seznamování. Při pokusech o seznamování od náhodných setkání přes seznamovací kanceláře až po úžasný svět internetu Julie odhalí několik tajemství života a zjistí, že láska člověka přepadne obvykle v okamžiku, kdy ji nejméně čeká... (Založil/a: Lucy)

chrispe
  25. 5. 2014, 19:53
Knihu jsem si kdysi koupila ve výprodeji za pár kaček - popravdě hlavně proto, že mě zaujal ten divný obal a já měla chuť na velmi lehké čtení. Je to průměrná romantika, která nenabízí nic navíc. Tudíž nemusíte být zrovna detektiv, abyste odhadli, který z mužů bude pro hlavní hrdinku ten pravý. Autorka klade do příběhu jedno klišé za druhým, což po chvíli nudí (a bohužel vtipem zrovna tato kniha taky nijak nesrší). Ubrala bych té knize dobrých sto stran.