Bezohledná jízda

Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Volvox Globator - 2008
ISBN: 978-80-7207-688-8

Volvox Globator (2008) 978-80-7207-688-8 352

Když začal mladý amatérský fotograf Marc Canter v roce 1982 dokumentovat vzestup svého nejlepšího přítele Saula Hudsona, budoucího rockového kytaristy Slashe, jen těžko si dokázal představit, že zároveň zachycuje zrození jedné z největších rock´n´rollových kapel své doby, Guns N'Roses. Bezohledná jízda dokumentuje přes padesát koncertů, z nichž třicet se konalo ještě před podepsáním smlouvy s Geffen Records, až k vydání slavného alba "Apetite for Destruction" (Založil/a: Bari)

#hudba
Marc Canter Marc Canter
*1952

Peetuliska
  26. 2. 2014, 16:18
Tuto knihu jsem dostala jako dárek a moc jsem se na ni těšila, protože tuhle kapelu miluji. Velice mě zklamalo, že tam bylo mnoho obrázků a skoro žádný text nebo opravdu jen sporadický.
Obrázky byly pěkné a velice tu doby přiblížily, ale text, pokud tam už nějaký byl, tak se jen opakoval.
OKo
  5. 4. 2012, 10:38
Jako fotoalbum je to určitě hodnotná kniha,ale já bych si chtěl přečíst kompletní bibliografii GNR - proč ji sakra ještě nikdo nenapsal?! Tohle mapuje jen jejich cestu k Appetite a tím to vlastně všechno teprve začíná. V Bezohledné jízdě se člověk dozví leda tak to, kolikrát řekl Axl během koncertu slovo 'k***a'!