Kde končí řeka

Originální název: River's End

Alpress - 2002
ISBN: 80-7218-742-2

Alpress (2002) 80-7218-742-2 400

Dcera zlatého hollywoodského páru Olivia zažila jako dítě děsivou noc, kdy ji přízrak s tváří otce připravil o matku. Na přání příbuzných pak vyrůstala ukrytá před zraky veřejnosti, uprostřed přírody na severozápadním pobřeží Pacifiku. Po letech se za pomoci mladého spisovatele pokouší osudnou noc zrekonstruovat, ale přízrak jí je opět v patách.

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

Bloodym
  10. 12. 2013, 12:12
Nora Robertsová umí vykouzlit romantický příběh,který je napínavý a často dospěje k překvapivému konci. Kniha Kde končí řeka dělá své autorce čest.
koki.veru
  6. 12. 2013, 17:36
Úžasná knížka s napínavým dějem a překvapivým koncem. Jednoznačně pět hvězdiček, protože tahle knížka je plná lásky, štěstí, nenávisti, pomsty, napětí atd... A konec knihy mě opravdu překvapil.
FP
  10. 9. 2014, 10:18
Tak tahle knížka je opravdu super, četla jsem ji dvakrát a doporučuju, moc se mi líbila. Je to čtivé, svižné, zajímavé a napínavé a nechybí tam zločin ani láska, protě všechno co má správný román mít. Robertsová píš dobře, obdivuju její styl a Kde končí řeka se jí moc povedla.