Útes

Originální název: The Reef

Alpress - 2002
ISBN: 80-7218-701-5

Alpress (2002) 80-7218-701-5 392

Mladá úspěšná archeoložka se marně pokouší najít další ze ztracených pokladů - legendární amulet nazvaný Prokletí Angeliky. Tento úkol je tak náročný, že si hrdinka jako partnery k jeho splnění musí přizvat dvojici bratrů - potápěčů. Avšak čím blíže pronikají k pokladu, tím zřetelněji vyvstávají různé podivuhodné okolnosti, zamlžené skutečnosti, záhadné hrozby. Překvapivě se vynoří i temná minulost potápěče Matthewa. Do děje vstupují také nečekaně rozjitřené city... Podaří se vůbec, aby byl slavný amulet vypátrán?

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

Bloodym
  10. 12. 2013, 12:39
Velmi povedená autorčina kniha. Musím se autorce poklonit. Její knihy jsou plné napětí a překračují rámec romantické literatury. Tato kniha není výjimkou.
koki.veru
  31. 7. 2016, 9:22
Knížky od této autorky mám velmi ráda. Nejsou to klasické romantické příběhy, kde předem víte, jak vše skončí, ale je zde i dostatek napětí a dobrodružství, aby to čtenáře udrželo v pozoru po celou dobu, co knihu čte. Takto je to i u této knížky. Hned od začátku jsem se do této knížky začetla a oblíbila si veškeré postavy.