Jedna duše, mnoho těl

Jedna duše, mnoho těl Originální název: Same Soul, Many Bodies

Metafora - 2009
ISBN: 978-80-7359-234-9

Metafora (2009) 978-80-7359-234-9 220

Stále víc lidí se dnes přiklání k víře, že nežijeme jen jednou, nýbrž že se naše duše stále vracejí, aby se v nových tělech dál učily a postupovaly v pomyslných školních ročnících až ke konečnému „absolutoriu“. A skoro každý také ví, že metoda zvaná reinkarnační regrese nám pomáhá do minulých životů nahlédnout a poučit se z nich. Málokdo už ale tuší, že může existovat také reinkarnační progrese! O co jde? O nic menšího než o to, že autor této knížky a světoznámý praktik hypnoterapie, dr. Brian Weiss, usoudil, že stejně jako „nazpět“ by to logicky mělo jít „dopředu“, A ono to k všeobecnému ohromení také šlo! K údivu snad ještě většímu však Weissovi „cestovatelé časem“ jeden po druhém zjišťovali, že jejich budoucnost není pevně daná a neměnná, nýbrž představuje jen jakousi variantu, několik cest, jimiž by se mohli, ale někdy naopak neměli dát.. (Založil/a: Mr. Sova)