Veřejná tajemství

ISBN: 978-80-7466-423-6

Alpress (2015) 978-80-7466-423-6 429
Alpress (2002) 80-7218-307-9 440
Alpress (2000)

Někdy se stává, že ta nejskrývanější tajemství jsou veřejně známá...
Emma. Vyděšené a osamělé dítě, nelegitimní výsledek tajného vztahu slavného zpěváka populární hudby. Jednoho dne Emmu její populární otec zachrání a uvede ji do hvězdného světa bohatých a privilegovaných.
Emma. Šťastná, spokojená a obětavá sestra nově narozeného nevlastního sourozence. Až do strašné noci, kdy se cizí muži pokusí malého bratříčka unést. Ta noc šokuje celý svět a změní Emmin život...
Emma. Ochraňované dítě slavného zpěváka, pronásledovaného tiskem. Do dne, než Emma objeví vlastní umělecké nadání a než vzplane tajný oheň, který ji vžene do náruče muže.
Emma. Rozhodná a soběstačná mladá žena s vlastní kariérou, otcova opora. Až do chvíle, kdy si uvědomí, že nejtemnější tajemství ze všech může být pohřbeno v její mysli - tajemství, pro které ji může někdo i zabít.

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

koki.veru
  22. 1. 2015, 17:46
Úžasná knížka se zajímavou zápletkou, kniha plná napětí, lásky i nenávisti...Byla jsem velmi překvapená, jak to nakonec celé dopadlo. Život Emmy byl velmi zajímavý a nemohla jsem se od tohoto příběhu vůbec odtrhnout.