Démonium

Démonium Originální název: The Malice Box

Jota - 2007
ISBN: 978-80-7217-532-1

Jota (2007) 978-80-7217-532-1 464

Truhla zla: Když Robert Reckliss dostane cosi, co vypadá jako záhadná měděná truhla, netuší, že se jeho život od základu dramaticky změní. Oné noci se jeho známý za záhadných okolností zabije; následujícího dne mu jeho blízký přítel prozradí tajemství, že existuje tajemná zbraň, která může vymazat západní svět z povrchu země. A úkol najít tuto zbraň, tuto "Truhlu zla", připadne na Roberta. Zbraň má za sedm dnů explodovat a Robert se musí vydat na cestu plnou zkoušek, aby našel klíče nezbytné k zastavení výbuchu. V zoufalém zápase s časem pátrá Robert po manhattanských ulicích, společníkem je mu záhadné médium Terri a neustále na něj dohlíží zlověstný Strážný. (Založil/a: Renyem)

corran
  24. 11. 2015, 17:04
Anotace zní neskutečně přitažlivě. Bohužel při čtení si nudou okousáváte tričko. Kniha má místy i světlé momenty, ale rozuzlení se nekoná. Škoda.
Kateřina Klementová
  16. 9. 2016, 19:41
Měla bych upozornit všechny, kdož se nechal zlákat anotací této knihy. Nestojí to za to, si knihu zakoupit, ač tuším že mě osobně stála tak 100,--. Je to 460 stránkové čtení, které vás k smrti unudí.