Návrat Pokojného Bojovníka

Originální název: Sacred Journey of the Peaceful Warrior

Sagittarius - 2003
ISBN: 80-86270-08-4

Sagittarius (2003) 80-86270-08-4 261

Poté, co strávil několik let tréninkem u svého gurua jménem Sokrates, se Dan pokouší usadit se a vést normální manželský a profesní život. Nedaří se mu to však a narůstající pocit frustrace ho nutí opustit rodinu a vydat se na zkušenou do světa. Zasutá vzpomínka na šamanku, o níž se kdysi zmínil Sokrates, ho přivádí nakonec do Honolulu. Po dramatickém setkání se šamankou prochází Dan její průpravou, která ho má připravit na další úseky jeho cesty.
Seznamuje se s naukou o trojím Egu a sedmi podlažích "věže života" a podvedením šamanky jimi prochází. Během svého putování ostrovem Molokai získává poznatky a zážitky, které ho proměňují a dávají mu schopnost vidět svět novýma očima. Jeho cesta. za poznáním a naplněním. smyslu života pokračuje. (Založil/a: Caveo)

Faolan
  24. 6. 2013, 1:34
Pokračování úspěšné knihy Cesta pokojného bojovníka splnila mé očekávání. Opět mi tato kniha velmi zasáhla do svědomí. Donutila mě zamyslet se nad sebou samým, stejně jako u knihy předchozí. Mohu jen doporučit.
Warcoprix
  8. 3. 2016, 11:03
Po Cestě pokojného bojovníka je asi těžké dosáhnout srovnatelného prožitku. Druhý díl dle mého byl slabší. Spíše takové povídání jak to bylo dál, ale ani náhodou pecka co přišla z ničeho při čtení Cesty. Nicméně každému se to může jevit jinak a určitě Návrat pokojného bojovníka stojí za přečtení a zamyšlení.