Zlověstný úplněk

Originální název: Carolina Moon

Alpress - 2001
ISBN: 80-7218-591-8

Alpress (2001) 80-7218-591-8 408

Tory, hlavní hrdinka kouzlem obestřeného příběhu, se po letech vrací do rodného města, kde pod dohledem despotického otce prožila neradostné dětství. Tehdy jí bývala jedinou nadějí a oporou její kamarádka Hope, dcerka zámožných rodičů, tu však někdo brutálně zavraždil.
Vrahovi se podařilo uniknout spravedlnosti.
Dospělá Tory si ve městě zřídí obchod a navazuje komplikovaný vztah s Hopeiným bratrem, ale marně se snaží zbavit děsivých vzpomínek. Navíc se neodbytnou jistotou ukazuje, že krutější než vzpomínky je existence neodhaleného vraha malé Hope.

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

Bloodym
  10. 12. 2013, 12:46
Jednoznačně moje favoritka od N. Roberts. Překvapivé rozuzlení, ale na to je pravidelný čtenář knih této autorky zvyklý. Tory, Cade, Wade a Faith jsou výborné charaktery.
koki.veru
  29. 10. 2014, 14:54
Nádherná knížka od Nory, stejně jako mnoho jejích ostatních. Už je to dýl, co jsem viděla film, takže jsem si podrobnosti nepamatovala, stejně tak kdo je vrah. Ale jednoznačně je kniha lepší než film. Prostě nádhera.