Originální název: Hot Ice

Alpress - 2016
ISBN: 978-80-7466-731-2

Alpress (2016) 978-80-7466-731-2 312
Alpress 80-7218-626-4 336

Whitney MacAllisterová, znuděná životem bohaté dědičky, narazí na newyorské ulici na pohledného muže, který je na útěku před komplici. Douglas Lord, zloděj a podvodník, vnáší náhle do jejího života dobrodružství, ale i nebezpečí a cit. Společná cesta na Madagaskar za velkolepým pokladem se tak změní v šílenou honičku, v níž si ti dva jen krok udržují náskok před nelítostnými zabijáky...

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

Bloodym
  4. 12. 2013, 8:44
Moje první kniha od Nory Robertsové. Knihy rychle utíkala a nedala mi šanci se u ní nudit. A navíc docela odvaha udělat hlavním hrdinou zloděje, který nemá komplex Robina Hooda
koki.veru
  29. 3. 2015, 18:32
Tak u téhle knížky jsem byla hodně překvapená.... Jsem u Nory zvyklá na trošku jiný styl, ale byla jsem překvapená příjemně. Zajímavá knížka plná napětí až do konce. Oba dva hlavní hrdiny jsem si okamžitě oblíbila a doufala jsem, že to nakonec dopadne tak, jak to dopadlo :)