Past na dobrodruha

Poprvé vydáno celosvětově: 1998

Alpress - 2000
ISBN: 80-7218-328-1

Alpress (2000) 80-7218-328-1 288

Cameron, nejstarší ze tří synů, kterých se jako problémových dětí kdysi ujali manželé Quinnovi, žil životem nespoutaného hráče. Vítězil v závodech rychlých člunů, automobilů, vítězil i u žen.
Jeho otčím mu však před smrtí svěří úkol - pečovat o poslední malé dítě, které si ještě před smrtí stihl osvojit.
Cameron se pokusí změnit svůj život, aby dodržel slib, který otci dal.

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

Bloodym
  30. 11. 2013, 16:15
U téhle knihy jsem příjemně bavila. Camerona bylo dost, ale Anna ta s ním uměla zatočit. Na odreagování super.
spirlice
  11. 9. 2013, 20:21
Divoký automobilový závodník Cameron Q. se vrací do rodného města jen proto, aby navštívil svého otce v nemocnici. Jeho život se zásadně změní. Otec umírá a před jeho smrtí mu musí synové slíbit, že se postarají o Setha, malého chlapce. Všichni se musí naučit spolu vyjít, vše zhoršuje i podezření, že by Seth mohl být opravdovým Quinem.
Bratři založí rodinný podnik na výrobu lodí. Ale hlavně vytvoří opravdovou rodinu.
Margot
  24. 8. 2012, 16:43
Autorka opět nezklamala. Po knížkách, u nichž byl hlavním motivem zločin, je to fajn oddechovka, tyhle její romantické příběhy :-) jdu louskat další díl a tento doporučuju :-)
spartik
  15. 9. 2011, 15:19
Musím říct, že po sérii Gallagherova hospoda bylo toto osvěžující a vtipné. Dobře se to četlo. Jsem zvědavá na druhý díl.
sauzie
  5. 1. 2013, 22:29
Celkem příjemné čtení s již předvídatelným "happy" na závěr. Jako "oddychovka" se dá určitě doporučit.